IKON, målat trä, 1800-tal, troligen Ryssland.

219935. IKON, målat trä, 1800-tal, troligen Ryssland.

13 x 11 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 x 11 cm.

Skador.

Antal besök: 630