Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KRISTINA JÖRED. "Vår igen". Olja på duk, signerad.
219925. KRISTINA JÖRED. "Vår igen". Olja på duk, signerad.
42 x 34 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 34 cm.
Göteborgs Auktionsverk
3 251