FRITZ KOCHENDÖRFER. Kvinna med kratta.

219878. FRITZ KOCHENDÖRFER. Kvinna med kratta.

Bemålad terrakotta, Höjd 44 cm, flertalet stämplar.

Bruksslitage, krattan limmad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, krattan limmad.

Antal besök: 2 401