FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.

219874. FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.

Ek.

Bruksslitage. Sömn lossat på en del ställen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.

Antal besök: 539