SILVERFÖREMÅL, 6 delar, 1900-tal, vikt ca. 457,4 gram.

219866. SILVERFÖREMÅL, 6 delar, 1900-tal, vikt ca. 457,4 gram.

Bland annat snusdosa, Samuel Pettersson, Linköping 1907.
Längd ca. 4-18 cm.

Gravyr, slitage, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 4-18 cm.

Gravyr, slitage, slagmärken.

Antal besök: 446