SOFFA, rött skinn, 3-sits, Chesterfield, 1900-tal.

219858. SOFFA, rött skinn, 3-sits, Chesterfield, 1900-tal.

Höjd 65 cm.
Längd 210 cm.
Bredd 85 cm.

Lite bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm.
Längd 210 cm.
Bredd 85 cm.

Lite bruksslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 7 089