BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

21983. BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

3 lådor, mahogny.
Längd 95, bredd 49, höjd 85 cm.

Stenskiva med avslag på bakre hörn samt repor. Lösa dekordelar. Repor, slitage.
Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 lådor, mahogny.

Nyckel saknas.

Antal besök: 1 242