MATSALSGRUPP, 6 delar, 18/1900-tal.

219798. MATSALSGRUPP, 6 delar, 18/1900-tal.

5 stolar, lösa sitsar. Bord tvådelat på hjul, längd 150, höjd 74 cm.

Repor och slitage. Slitage och skador på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 780