L. VOIGT. Höstens landskap.

L. VOIGT. Höstens landskap.
2197891. L. VOIGT. Höstens landskap.

L. Voigt, troligen österrikisk konstnär, höstlandskap, olja på trä, tidigt 1900-tal, signerad i rött, ca. 31 x 15 cm, med ram ca. 46 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 856