TOBAKSBURK, sten med fossilknopp, 1800-tal.

219733. TOBAKSBURK, sten med fossilknopp, 1800-tal.

Höjd ca 16,5 cm.

Slitage, nagg, sprickor, avslag. Möjligen senare knopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16,5 cm.

Antal besök: 523