STAFFLI, trä, AB Wilh. Becker, 1900-tal.

219727. STAFFLI, trä, AB Wilh. Becker, 1900-tal.

Justerbar, höjd ca 134 cm
Brickmärkt AB Wilh. Becker.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Justerbar, höjd ca 134 cm
Brickmärkt AB Wilh. Becker.

Slitage.

Antal besök: 2 322