S. BJERKE. Olja på duk, signerad och daterad på baksdian. 1973.

219678. S. BJERKE. Olja på duk, signerad och daterad på baksdian. 1973.

Oramad. Mått 60 x 86 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad. Mått 60 x 86 cm.

Antal besök: 6 347