SKÅP MED FROSTADE GLASDÖRRAR, sent 1900-tal.

219675. SKÅP MED FROSTADE GLASDÖRRAR, sent 1900-tal.

Höjd 186 cm
Bredd 74 cm
Djup 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 186 cm
Bredd 74 cm
Djup 37 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 965