BARNSTOL, Brio, Osby, Sverige, 19/2000-tal.

2196552. BARNSTOL, Brio, Osby, Sverige, 19/2000-tal.

För barn från 1/2- 7 års ålder. Stomme av kromat stålrör, stoppad sits,kädsel galon, plast och gummi på fotsteg.
Höjd 83 cm
Bredd 48 cm
Djup 63 cm.

Bruksskick., fläckar. Nitar saknas för skydds-kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83 cm
Bredd 48 cm
Djup 63 cm.

Antal besök: 912