KAFFEKOKARE/CISTERN, koppar, 18/1900-tal.

2196286. KAFFEKOKARE/CISTERN, koppar, 18/1900-tal.

Dubbla tappkranar.
Höjd ca 41 cm.

Slitage, bucklor.

Tema

Rangelstorps gård

Gör en kostnadsfri värdering!

Dubbla tappkranar.
Höjd ca 41 cm.

Slitage, bucklor.

Tema

Rangelstorps gård

Antal besök: 672