KARMSTOLAR, 3 st, 1950/60-tal.

219592. KARMSTOLAR, 3 st, 1950/60-tal.

Tygklädsel.

Slitage, repor, klädsel med skador, torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tygklädsel.

Antal besök: 533