KAMEROR samt KIKARE, 3 + 1, 1900-tal.

219582. KAMEROR samt KIKARE, 3 + 1, 1900-tal.

Kamera, "Zeiss Ikon", med fodral, längd ca 13,5 cm
Kamera med väska, "Brownie Target Six-20", Längd ca 13 cm
Kamera, "Aktiebolaget Numa, Stockholm", längd ca 15 cm
Kikare med fodral, "Tasco", modell 502, Längd ca 9,5 cm.

Slitage, ej genomgångna. delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 083