JERRY ANDERSSON (F 1939). Olja på duk, signerad attergo 1968.

21954. JERRY ANDERSSON (F 1939). Olja på duk, signerad attergo 1968.

"Staden o. molnen". 46x95 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Staden o. molnen". 46x95 cm.

Antal besök: 3 556