OLUF HÖST. Litografi, signerad och numrerad 106/250.

219533. OLUF HÖST. Litografi, signerad och numrerad 106/250.

Bildyta 32 x 43cm.

Blad något gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 32 x 43cm.

Blad något gulnat.

Antal besök: 1 163