BORD, ihopfällbart, 1800-tal.

BORD, ihopfällbart, 1800-tal.
21953. BORD, ihopfällbart, 1800-tal.

Skiva med brodyr. Längd 72, bredd 52, höjd 69 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 220