ANDERS ZORN. "Sommar", etsning, monogramsignerad och daterad 1907 i trycket.

219526. ANDERS ZORN. "Sommar", etsning, monogramsignerad och daterad 1907 i trycket.

"Ur den osignerade upplagan i Ord och Bild. Plåtstorlek ca 178 x 120 mm.

Något gulnat papper.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Något gulnat papper.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 2 178