NATTDUKSBORD, 1900-talets mitt.

219523. NATTDUKSBORD, 1900-talets mitt.

Längd 40,5, bredd 32, höjd ca 56 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 664