DÖRRLÅS, Bamana, Mali, Afrika.

21951. DÖRRLÅS, Bamana, Mali, Afrika.

Svartfärgat trä. Höjd 63 cm exkl sockel.

Skador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador samt slitage.

Antal besök: 815