STEN ROSENDAHL. STILLEBEN, signerad.

2195169. STEN ROSENDAHL. STILLEBEN, signerad.

Olja på duk, 44 x 50 cm.

Smärre fläckar och krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, 44 x 50 cm.

Smärre fläckar och krackelyr.

Antal besök: 861