ENRICO BAJ. Blomma på folie, litografi, signerad och numrerad 29/60.

219512. ENRICO BAJ. Blomma på folie, litografi, signerad och numrerad 29/60.

30x24 cm.

Ej examienrad ur ram.

Enrico Baj (1924–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

30x24 cm.

Ej examienrad ur ram.

Enrico Baj (1924–2003)

Antal besök: 810