VAS, glas, Monica Backström, signerad, Kosta Boda.

219506. VAS, glas, Monica Backström, signerad, Kosta Boda.

Blåtonad glasmassa med små bubblor och grön reliefdekor. Höjd 21 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre repor.

Antal besök: 884