Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
CARL LUTHANDER. Stockholmsvy, olja på duk, sign.
219476. CARL LUTHANDER. Stockholmsvy, olja på duk, sign.
51x61 cm.
Mindre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
51x61 cm.
Mindre fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
1 196