KARAFF MED SPELDOSA, glas, 1900-tal.

2194396. KARAFF MED SPELDOSA, glas, 1900-tal.

Sodaglas. Med påklippt dekor. Undersida med speldosa. Höjd ca 33 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Tillverkningsdefekter. Speldosa med lagningar, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 344