ENDRE NEMES (1909-1985). "Det övergivna huset". Färglitografi. Signerad och daterad 1976, numrerad 89/90.

21940. ENDRE NEMES (1909-1985). "Det övergivna huset". Färglitografi. Signerad och daterad 1976, numrerad 89/90.

71x55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

71x55 cm.

Antal besök: 1 455