DAMSKRIVBORD med UPPSATS.

DAMSKRIVBORD med UPPSATS.
2194061. DAMSKRIVBORD med UPPSATS.

Höjd ca 77 cm
Bredd ca 90 cm
Djup ca 57 cm.

Färgslitage, fläckar, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 77 cm
Bredd ca 90 cm
Djup ca 57 cm.

Antal besök: 346