WILLIAM PAPE. Olja på pannå.

WILLIAM PAPE. Olja på pannå.
2193977. WILLIAM PAPE. Olja på pannå.

Porträtt på Wilhelm II. Signerad W. Pope
36x30 cm.

Ställvis fläckar. Glasad.

Gör en kostnadsfri värdering!

36x30 cm.

Ställvis fläckar. Glasad.

Antal besök: 548