GOLVLAMPA, metall, ÖIA, typ G113, 1900-tal.

219348. GOLVLAMPA, metall, ÖIA, typ G113, 1900-tal.

Höjd 132,5 cm.

Slitage, repor, fläckar. Belysningsknapp med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 132,5 cm.

Antal besök: 2 113