KOPPARFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

KOPPARFÖREMÅL, 1800-1900-tal.
219327. KOPPARFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

Form, kannor mm.

Slitage, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Form, kannor mm.

Slitage, slagmärken.

Antal besök: 734