OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Green lane´s", färglitografi, signerad och numrerad 81/200.

219235. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Green lane´s", färglitografi, signerad och numrerad 81/200.

Bildyta 39 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 39 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 570