PETER SÖDERBERG. Komposition, olja på duk, signerad, 1990-tal.

2192164. PETER SÖDERBERG. Komposition, olja på duk, signerad, 1990-tal.

A tergo signerad. 65x101 cm, oramad.

Retuscherad.

Peter Söderberg (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Retuscherad.

Peter Söderberg (Född 1951)

Antal besök: 400