Garpenhus Auktioner
Konst
Teckningar
ELISABETH BRUNNSTRÖM. Akvarell "Havsband" Grisslehamn. Signerad Brunnström.
219214. ELISABETH BRUNNSTRÖM. Akvarell "Havsband" Grisslehamn. Signerad Brunnström.
31x39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
31x39 cm.
Garpenhus Auktioner
1 618