SKÅL PÅ FOT, med hänkel, silver, Tallin, Estland, 1800-talets slut.

219182. SKÅL PÅ FOT, med hänkel, silver, Tallin, Estland, 1800-talets slut.

Längd ca 22, höjd exklusive hänkel 8 cm.
Vikt ca 318 g.

Slitage, fläckar, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 318 g.

Slitage, fläckar, bucklor.

Antal besök: 1 054