SIEGFRIED & JASCHA SCHNEIDER-DÖRING. vas.

219146. SIEGFRIED & JASCHA SCHNEIDER-DÖRING. vas.

Glaserat stengods. H. 22,5 cm, D. 16 cm. Signerad och daterad 84.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

Antal besök: 1 722