SKULPTUR, brons, märkt R. Leoni.

2191408. SKULPTUR, brons, märkt R. Leoni.

Bronsskulptur på marmorfot. Stämplad "R. Leoni" i godset.
Höjd 25cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25cm.

Bruksskick.

Auktionisten i Södertälje
Antal besök: 1 254