GOLVLAMPA i mörkbetsad björk. 1900-talets första hälft.

219127. GOLVLAMPA i mörkbetsad björk. 1900-talets första hälft.

Golvarmatur med spiralformad stomme och rund bottenplatta med fem fötter
Höjd ca 152 cm.

Bruksslitage, repor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 152 cm.

Bruksslitage, repor, nagg.

Antal besök: 579