GALLERIMATTA. Orientalisk. Boccara. Pakistan. 1900-talets andra hälft.

219075. GALLERIMATTA. Orientalisk. Boccara. Pakistan. 1900-talets andra hälft.

333x82 cm.
Rosa bottenfärg med dekor i svart, beige och vit.

Defekt, hål, se lagning.
Fläckar.
Bruksslitage.
Fransar defekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

333x82 cm.

Defekt, hål, se lagning.
Fläckar.
Bruksslitage.
Fransar defekta.

Antal besök: 716