KORG, märkt Ritz konditori, 1950/60-tal.

2190119. KORG, märkt Ritz konditori, 1950/60-tal.

Längd ca. 44 cm.

Slitage, fläckar, torrsprickor. Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 44 cm.

Antal besök: 619