VASER, 5 delar, Glas, Bland annat "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors.

218988. VASER, 5 delar, Glas, Bland annat "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors.

Bland annat Strömbergshyttan samt Erik Höglund.
Höjd 17-32 cm.

Vas, Strömbergshyttan med smärre nagg.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17-32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 643