RING, med lila sten, 18k guld/vitguld, vikt ca 8,81 gram.

218959. RING, med lila sten, 18k guld/vitguld, vikt ca 8,81 gram.

Stämplad GFAB
Storlek 20 mm, vikt ca 8,81 gram.

Otydliga stämplar, slitage på ringens insida, i övrigt ingen anmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad GFAB

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 640