TRIPOD MED LEJONMASKARONER, koppar/mässing, 1800-tal.

2189093. TRIPOD MED LEJONMASKARONER, koppar/mässing, 1800-tal.

Höjd 19 cm. Diameter 17,5 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm. Diameter 17,5 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 417