DIETER CRUMBIEGEL. vägg objekt.

218857. DIETER CRUMBIEGEL. vägg objekt.

Glaserat stengods. H. 60cm, B. 30cm, d. 11cm. Signerad och daterad 77.

Bra skick, små hörnstötar. Väggmonterad rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 165