ULLA CARLSON HEDIN. "Strandäng Kapellet", olja på duk, signerad.

218798. ULLA CARLSON HEDIN. "Strandäng Kapellet", olja på duk, signerad.

41 X 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 X 57 cm.

Antal besök: 2 411