Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
MONA LODSTRÖM. Komposition, olja på duk, signerad samt daterad 1954.
21879. MONA LODSTRÖM. Komposition, olja på duk, signerad samt daterad 1954.
41 x 33 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
41 x 33 cm.
Auktionshuset Kolonn
3 641