PARHUNDAR, Beswick, England.

PARHUNDAR, Beswick, England.
2187438. PARHUNDAR, Beswick, England.

Höjd 19,5 cm.

En med tunn krackelyr, i övrigt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm.

Antal besök: 468