KARMSTOL, "Triva"-serien, Bengt Ruda för Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

218737. KARMSTOL, "Triva"-serien, Bengt Ruda för Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

Skyltmärkt
Sitthöjd 42, rygghöjd 75 cm.

Smärre slitage, slagmärken och repor. Tyget med smärre noppar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skyltmärkt
Sitthöjd 42, rygghöjd 75 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 203